Jakříct ne bez pocitu viny?
Každá z nás se jistě už setkala se situací,kdy jste strašně chtěla říct ne,エールprostěにnešlo,nemohla jsteにudělat. Je potřeba si uvědomit,zda jeをtak、že jednorázově neumíte říct ne、nebo,zda jeにprostě velký problém pro Vás. ヴィニィ・ヴィニィ・ヴィニィ・ヴィニィ・ヴィニィ・ヴィニィ・ヴィニィ・ヴィニィ・ヴィニィPokud na tom chcete,エールpracovat,jeにmoëné. Jen sebeuvědomění A TréninkのChce。 プロシュje vlastný pron některé z nás takový problém odmítat? シカット・ネ? Pravděpodobně se může jednat o pocit,že můžeme někoho zklamat,nebo že můžeme působit neochotně. Přitomčíkat ne je velice dělečitéumění. Představte si、že právě říkání ne,je